pakalpojumi

VETERINĀRĀRSTA VIZĪTE 

Ir ieteicams laiku pa laikam apmeklēt veterinārārstu, lai pārliecinātos par dzīvnieka vispārējo veselības stāvokli un novērstu iespējamas problēmas.
Zaļā Veterinārā klīnika veterinārārsti konsultē dzīvnieku īpašniekus par to dzīvnieku veselību, uzturu, vakcinācijām un citām nepieciešamām procedūrām.  Tāpat arī nepieciešamības gadījumā tiek veikti klīniskie un laboratoriskie izmeklējumi, uzstādīta diagnoze un uzraudzīta slimības gaita. 

VAKCINĀCIJAS

Tāpat kā cilvēkiem, arī dzīvniekiem vakcinācija ir veids, kā pasargāties no slimībām. Kaķiem, suņiem un mājas seskiem ir obligāta vakcinācija pret trakumsērgu. Parasti šī vakcinācija jāveic vienu reizi gadā, taču nenokavējot nākamās vakcīnas termiņu, vakcīna var darboties arī 2 - 3 gadus. 
Pēc saimnieka izvēles,  dzīvnieku var vakcinēt arī pret vīrusu slimībām. Lai dzīvniekus būtu pasargāts, vakcīna jāveic vienu reizi gadā. 
10 - 14 dienas pirms vakcinēšanas ir svarīgi dzīvnieku dzīvnieku attārpot. Kucēnus un kaķēnus var vakcinēt jau no 8 nedēļu vecuma. 

DIAGNOSTIKA

Piedāvājam dažādus laboratoriskus, rentgenoloģiskus un ultrasonogrāfiskus izmeklējumus.  

OPERĀCIJAS

Veicam suņu, kaķu sterilizāciju un kastrāciju, piena dziedzeru izņemšanu u.c. operācijas pēc vienošanās. Operācijas cena ir atkarīga no dzīvnieka svara, procedūras ilguma un sarežģītības. 10 - 12 h pirms plānotās operācijas jāatturas no dzīvnieka barošanas, lai izvairītos no komplikācijām. 

PROCEDŪRAS UN MANIPULĀCIJAS

Palīdzam ar dažādām ikdienas procedūrām - tai skaitā dzīvnieku nagu apgriešanu, ausu tīrīšanu, dziedzeru tīrīšanu, kā arī piedāvājam parūpēties par jūsu dzīvnieku neparedzētās situācijās (ērces izņemšana, brūces apkopšana, pārsēju uzlikšana u.c.). 

EITANĀZIJA

Dzīvnieku eitanāzija (no grieķu valodas εὐθανασία - laba nāve) ir dzīvnieka iemidzināšana, kas tiek pielietota gadījumos, kad dzīvnieks pakļauts stresam, sāpēm, ciešanām un vairs nav ārstējams. Eitanāzijas metodes ir veidotas tā, lai radītu dzīvniekam maksimāli mazāk sāpes.  

DZĪVNIEKU LĪĶU KREMĀCIJA 

Kremācija ir apbedīšanas veids, kurā dzīvnieka līķis tiek pārvērsts pelnos to sadedzinot.